O nas

Idea

„Be responsible” (bądź odpowiedzialny), to świadome, bezpieczne działanie w sytuacji zagrożenia, izolacji lub natychmiastowej ewakuacji. Wierzymy, że tylko odpowiednie przygotowanie i nastawienie pomoże nie ulec panice i działać pewnie, nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. To właśnie poczucie odpowiedzialności zmobilizowało nas do stworzenia najlepszego zestawu ewakuacyjnego na rynku.
Helpbag Idea
Odtwórz wideo
Helpbag Jak powstal
Odtwórz wideo

Jak powstał?

Help Bag powstał w niewielkiej pracowni szwalniczej, pod okiem prawdziwych mistrzów wzornictwa. Został zaprojektowany i jest kompletowany w Polsce.

Chcemy aby nasze produkty służyły ci niezawodnie przez długie lata, dlatego zostały uszyte z oryginalnej i certyfikowanej tkaniny CORDURA®. Marka ta produkuje jedne z najbardziej wytrzymałych materiałów tekstylnych na rynku. Cechuje się bardzo wysoką wytrzymałością na rozerwania i przetarcia, co czyni produkty HELP BAG® prawie niezniszczalnymi. Odporne suwaki i wytrzymałe klamry pochodzą wyłącznie od najlepszych producentów. Zawartość Twojego plecaka, torby i modułów jest bezpieczna w każdych warunkach!

Ta strona używa plików cookies zgodnie z treścią polityki prywatności.